eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.05.24. 02:38

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Támadás a fegyvercsoportok alapján
HozzászólásElküldve: 2019.03.18. 10:25 
katona

Ramiel ötlete:

Az ötletem azzal lenne kapcsolatos h előre fele végtelenig lehetne támadni, visszafele pedig lennének szintcsoportok amin belül lehetne támadni, ezeket egy adott szinten domináns fegyverhez köthetnénk.

Pl.: Tec9 29-35
Uzi spec 36-41
AUG 42-48
Lupara 49-64
AK 65+

Azaz pl egy 41-es tudna támadni egy 36-ost vagy egy 48-as egy 42-est.
Persze a fegyverek között lehetne nagyobb eltérés is, hogy felfele nehezebb legyen támadni, vagy a szintekhez arányosan növekvően skill pontokat kapni stb, de az én ötletem mindössze ennyi lenne.

Támogatom +,azért szedegetem ki,hogy ne vesszenek el ezek a szerintem jó ötletek, egy adott témára lettek felvetve,szerintem jobbak lettek mint a kiinduló gondolat,megjelölöm az ötletgazdát is.

Tetszik,hogy azonos fegyverrel rendelkezők szinthatárok nélkül támadhatnák egymást,azzal egészíteném ki,hogy nem a kézben tartott fegyver számítana,hanem az az erős fegyver amit már felvehetne a szintjéből adódóan és ez a kővetkező erős fegyver felvehetéséig tartana,például a Tec dc9es tartománya 29-35ös szintűek akkor is ha boxer van az adott például 33as szintű játékosnak a kezében,így lehetne elejét venni,hogy egy 33as egy 1es szintűt támadhasson kedvére csupán azért,mert boxer van nála.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra