eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.06.27. 11:12

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Fegyverek,Kocsik,Házak
HozzászólásElküldve: 2018.09.22. 15:56 
kezdő

Ötleteim....

- új Típusú házak
- Új fegyverek
- Új autók (Lamborgini, Mercedes, MBW i8)

Lehetne mondjuk üzletet vásárolni is amit mások foszthatnának is mint a családoknál csak ez család alapítás vagy belépés nélkül. Lehetne rá venni védelmet és a bevétel rendszerét össze lehetne közni az adózási rendszerrel :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Fegyverek,Kocsik,Házak
HozzászólásElküldve: 2018.09.30. 09:33 
katona

Sorrendben:

Az új típusú házakra szerintem nincsen túl nagy igény,legalábbis nincsen amiért érdemes lenne megvenni,ugyanis nem elég jók ahhoz a megbízások,hogy indokolt legyen és ebben a skilles világszemléletű játékban nem hiszem,hogy lenne aki megvenné,főleg úgy,hogy BigFish Villa(én már csak a hülye angol neve miatt sem venném meg) három és fél millióba kerül és ötven tiszteletpontot ad,az első villa meg egy millióért ad negyvenet,nem is érdemes nagyobbat venni,én úgy vettem tiszteletpont termelő dolgokat annak idején,hogy az az ésszerűség határain belül maradjon.

Az új fegyverek szinte mindig szóba kerülnek,de hiába vannak írva ötletek az adataikra nem lett belőlük semmi sem,legyen az a fórum,vagy a játékban helpdesk/emaffia,ez már egy nagyon régi és orvosolatlan probléma.

Az új járművek csak úgy kerülnek be,ha tiltanak valakit és nála pont voltak egyedi járművek,ez régebben nem okozott különösebb fennakadást,mert mindig volt szabályszegő és régebben nagyobb igény volt a járművekre is,legutóbb emaffia a teljes prémiumos listát kicserélte,javarészt olyanokra amiket már rég nem lehetett kapni,így most újra elérhetőek és néhány egyed jármű is szylitől.

És a legutolsó,olyan lehetőséget emaffia nem fog biztosítani,amivel jelentősebb jövedelmet lehetne szerezni családba lépés nélkül.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra