eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.09.21. 09:57

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Fórum kezelés módosítása
HozzászólásElküldve: 2015.02.27. 16:57 
eMaffia Admin

Kedves Fórumozók,

Sajnálatos módon nagyon kevesen használják a fórum kereső funkcióját és az újonnan becsatlakozó játékosok nem olvassák vissza a régi ötleteket és az azokra érkezett válaszokat. Ennek egy sajnálatos eredménye, hogy drasztikusan megnövekedett azon ötletek és hozzászólások száma, amikkel már korábban foglalkoztunk.

Ezért a mai nappal egy kicsit módosítom a fórum kezelésének módját, mégpedig az alábbi módon:
Megszüntetem az ELVETVE és BEVEZETVE jelöléseket az egyes ötletek esetén. Ezen jelöléseket visszamenőleg is töröltem a topikokról. Ennek egyik legfőbb oka, hogy fárasztóvá vált számomra állandóan ismételgetni önmagam, hogy ez már volt és akkor elvetettük és ezért most el is elvetjük...

A jövőben minden topik esetében megnyitó játékos feladata, hogy ne hagyja ellaposodni a topikot, vagyis próbálja meg életben tartani, hogy mindenki elmondhassa a véleményét róla. Természetesen ahogy eddig is, úgy a jövőben is minden olyan topikhoz, amihez nem érkezett meg más játékosoktól a válasz (pl.: már volt), leírom a véleményem. Közben minden arra alkalmas, tehát szerintem jó ötletet és külön gyűjteni fogok magamnak, amiből mazsolázgatni tudok, egy-egy újabb fejlesztést.

Tisztába vagyok vele, hogy ez kisebb rálátást biztosít arra, hogy melyik topik, azaz ötlet az, amit fejlesztésre érdemesnek tartok, vagy sem, de ez már egy régóta érett dolog, ami most testet öltött. Hatalmas könnyebbség lesz számomra, hogy azon topikokkal, amiket egyszer már végig beszéltünk, nem kell abszolút foglalkoznom.
Viszont, hogy mégis egyértelmű legyen, hogy melyik témák keltették fel az érdeklődésünk, úgy fogjuk jelezni, hogy azt a topikot megpróbáljuk időről-időre feléleszteni, amíg fejlesztésre nem érett az ötlet.

Jelenleg 62 topikot mentettünk el, amit még érdemesnek tartunk a fejlesztésre. Ezeket próbáljuk újra végig nézni és meglátjuk, hogy melyik lesz fejlesztésre érdemes.

A változtatás ezen formája végleges, ezennel kár lázadni, vagy leírni, hogy a régi rendszer jobb volt. Lehet, hogy jobb volt, de csak Nektek. Számunkra egy káoszos és rendezetlen felületet generált, amibe már nem szerettünk dolgozni és keresgélni. Az új rendszer, talán gyorsabb kommunikációt és gyorsabb megoldást jelent a felvetett ötletekre.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra