[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
eMaffia.hu online gengszter / maffia szerepjáték • Téma megtekintése - ...

eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.06.18. 14:05

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 22 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: ...
HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 09:05 
sziasztok! elegem lett abból, hogy mindenki sír, hogy ne támadjam. ne szórakozzunk már! ez egy ilyen játék. érezzem szarul magam azért, mert régebb óta játszom vagy mert mert több a skillem, mint xy játékosnak??! gondolkozzunk már egy picit. akinek nem megy, az meg kérjen segítséget!

úgy döntöttem, mindenkit leveszek mnt-ről, aztán jöhetnek a sírós levelek, amíg nem tiltom az illetőket.
ennyi.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: ...
HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 09:48 
katona

ajaj, Micimackóból Vérmackó lett :-) meneküljetek :-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 16:58 
de most komolyan főnök. a játék egy alapvető funkcióját nem lehet használni, mert jön a sértegetés? megkapom, hogy milyen gané ember vagyok, mert xy-nak kevesebb a skillje és kevesebb ideje játszik?? kit érdekel??? ráadásul nyilvános fórumon, ahol még csak tiltani sem lehet és ha megvédem magam, megütöm a bokám...
komolyan mondom, az ilyen értelmi fogyatékos kreténeket még sajnálni sem tudom. mit gondolnak, virágot szedni vagyunk itt, vagy mi a reszelt sajt?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 17:12 
katona

Mackó régebben is "divat" volt a "koboldokat" szidni. Ha fosztogattak akkor azért, ha nem akkor azért. Lényegében csak mert mi is itt vagyunk. Tipikus van rajtad sapka? - eset. :)
Mikor Shark kiállt a Nighton a Manó családért kapott 200óra tiltást (ha jól emlékszem). Most hogy feldobott egy érdekes kérdést ismét tiltva lett onnan.
Fórumon is nagy a hallgatás erről a témáról. Sem Maffia, sem az érintettek nem nyilatkoznak a kérdéskörben.

Szerintem állj át az "erő sötét oldaláról" (pl:Meyer klánba), ott szinte minden megengedett :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 17:22 
kapitány

nem is fair hogy támadhatsz mindenkit :D

legyenek kategóriák 0-1000 skill
1000-2000
2000-3000
stb :D :D

főleg a törpöknél :P de ott lehet egy gyökvonás a skillekből :P :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 17:28 
kapitány

ez csak viccvolt ám meg ne haragudjatok rám , így sok az ellenségem :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 17:30 
huni: meyerről annyit, hogy megtámadtam és azóta törölte a lucchesevel a szövit és nem kommunikál senkivel... támadás után rákérdezett, hogy miért? én válaszoltam neki, hogy mától senkivel nem fogok kivételezni és aki elfogadja, hogy ez is a játék része, annak megköszönöm, aki meg sír, az tiltva lesz.

gábor: akinek ennyi skillje van, az már nem kis szintű. szinte senkit nem lehetne támadni, ha kategóriákba sorolnánk a játékosokat. aszmo a 8 millió skilljével kivel harcolna? magával? :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 17:31 

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 17:32 
kapitány

ha nem tölti az életét aszmo akkor én vállalom :D támadom napi 5x meg ő is támadhat engem :D DE csak ha nem tölt életet ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 17:36 
:mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 18:03 
katona

Huni azért nem teljesen ezért lettem most kitiltva 2 hónapra, hanem azért mert kigúnyoltam emaffiát, ami igaz is, de amiért írtam abban is van bőven, na de ennyit erről...
A meyer családról meg nem azért írtam azt amit írtam, hogy kitiltsák őket, mert ez nem fog bekövetkezni, a bizonyítás hiánya miatt, okosan csinálja a vén róka, hanem azért, hogy tudja mindenki, hogy az igazság bajnoka álca mögött mi is van valójában...

Maci neked meg csak annyit mondok, ne foglalkozz senkivel, zúzd le mindenkinek a fejét akinek csak tudod, a törpök mögötted állnak mindenben! :-D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 18:35 
most tuti megkapom majd azt is, hogy mögétek bújok :) mondjuk már arra is megpróbált az illető agyhalott célozgatni, hogy én azért vagyok nálatok, mert félek :D na neee...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 19:10 
katona

én nem hiszem, hogy az mögé bújás lenne, ha kiállunk egymásért és segítünk egymásnak ha úgy van, most egy családnak nem ilyennek kell lennie vagy én gondolom rosszul ???

az ellen, hogy folyamatosan elkorcsosul a játékosállomány sajnos nem tudunk tenni Maci, olyan ez mint a hidra feje, ha egyet levágsz kinő helyette három... :-(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.14. 19:19 
az a baj, hogy az értelmesebbje is egymásnak ugrik, ahelyett, hogy összetartana :( szomorú, hogy ha valaki kiáll valaki, vagy valakik mellett, akkor az már mindenki szemében seggnyalás. ha pedig egy család összetartó, akkor mindenki köpköd.
ez van...
amúgy azóta, mióta kijelentettem, hogy a támadások terén ezután nem fogok kivételezni senkivel, sorban bontják a szövetséget a lucchesevel. most kiderül, kik azok, akik csak érdekből jópofiztak nekem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.15. 04:26 
kezdő

hali

ez a kuzdelem tema mindig is a legnagyobb hisztiknek volt az alapja, ha valakit megtamadtak mar ment is a level hogy mit kepzelsz, meee bantasz, szajja ma le rolam, haggya ma te csicska stb.stb. kimondottan barati hangvetelu levelek :D ...
Az en majdnem 3 eves palyafutasom alatt osszesen ket olyan jatekos volt aki kulturalt, normalis hangnemben irt levelet es kert meg ha mod van ra hagyam oket, roluk le is szalltam de amikor jon a hiszti akkor nem tudom megallni, hogy ne kapjon 5x...
A jatekosok 90% ugy tekint a kuzdelemre hogy o szo nelkul tamadhat de ot senki ne tamadja mert az nem jo...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.15. 19:06 
Azt azért tegyük hozzá,hogy ha valaki a támadónak küld egy olyan levelet, amiben van köszönés, "légyszi" , pár értelmes gondolat és nincs benne 10-nél több helyesírási hiba,akkor általában azért meg bírják beszélni az emberek. De azért halkan megjegyzem,hogy 100-ból egy 'áldozat' képes erre,általában az anyázás szintjén marad a dolog,amivel nálam pont azt érik el,hogy napi 5-ször verem ezentúl. (Ugye killer brigád?)

Nálam az értelmes válaszlevél nem minősül hisztinek és van a szintemen millió más célpont,szóval megoldható,de az 'értelem' errefelé manapság ritkaság.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.15. 19:11 
osztom. én már kicsit magasabb szinten vagyok, de ha valaki normálisan megkért, esetleg meg is indokolta, hogy miért kéri, akkor nem bántottam. viszont aki paraszt, és csak anyázni tud, az megérdemli. ebből indulnak ki a tiltások is, sokszor alaptalanul.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.15. 19:12 
Egyébként sejtem / tudni vélem,hogy kire-mire gondolsz és abszolút egyetértek a gondolataiddal. Tényleg nevetséges,hogy pár támadás miatt egyesek személyeskedésbe és sértegetésbe kezdenek rögtön...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.15. 20:11 
te tudod kiről van szó, felmérhetted már a szellemi színvonalát. nem is bánom, hogy tiltottak nightról, sokkal jobb így nekem. kértem is, hogy véglegesítsék.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.16. 20:01 
kapitány

engem támadhatsz nyugodtan nem szólok érte :D pénzért akár vissza is támadok :P

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.18. 07:20 
katona

Maci engem is támadhatsz nyugodtan, feláldozom magam napi 5x :-D

Vissza a tetejére