eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.06.18. 13:48

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Családok,inaktív-tiltott játékosok
HozzászólásElküldve: 2018.06.28. 09:40 
kezdő

Üdv!
Az lenne az ötletem hogy az 1 éve vagy több illetve tiltott játékosok autóit értékeit a rendszer tehetné MBayra.
Illetve a családoknál is hasonlóképpen,rengeteg az inaktív család is.
ezeket 1 hónapban 1-szer ki írhatná eMaffia és 2 napig licitálhatna rá mindenki,a licit dollárban vagy aranyban menne.
Már egyszer felhozták az arany eladása a rendszernek,ezt én is támogatom!
De fix ár kellene beszabni MBayon Pll:.hogy max 180ezret kérhetnek/db
Így nem ingadozna az ár :)
Egy licit fület is szívesen látnék ahol lehet pénzért=aranyat,aranyat=pénzért kínálni illetve mindent amit MBayon lehet.
Szerintem sokan örülnének neki,az a probléma az arannyal hiába van nekem sok ha nem tudom eladni egyben...A bank így is lehúzza és még adózom is utána...
Szóval ha én venni szeretnék egy autót ami 100 vagy 200milla ez kb 1000+ arany.Meg van az aranyam rá de nem tudom pénzre váltani...Napok óta nézem az Mbayt és iszonyat sok arany van kint változó árakban de nem viszik...Igy behatároznám az aranyat 180-200ezer dollár közé,ez legyen a maximum amit lehessen kérni.
Illetve Licit fülnek az lenne a lényege hogy kitesz XY-on 180millió dollárt ezért kér 999aranyat ez a kezdő licit,nyilván lesz aki tesz rá egyből 1000aranyat,mivel egyben el tudja adni.. :)
Véleményeket illetve kiegészítéseket várok a fórumozóktól.
üdv:Pro

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.06.30. 20:03 
katona

Mivel azt írnád hogy csak leszóllak,ezért töröltem a pontról pontra elemzésemet.

Az arany gyors eladása nagy értékcsökkentés nélkül mindig is nehéz volt,főleg ha sokról volt szó,ez egy komoly probléma,én is átestem már ezen ezért is tudom,hogy nem könnyű,lehetne rá egy jó megoldás,(nekem ötletem sincsen rá...)az hogy a rendszernek eltudod adni 180 vagy 200 ezerért az nagyban befolyásolhatná az arany mbayes árát,ha teszem azt 180.000ért ellehet adni a rendszernek,akkor nem fog soha sem ez alá menni az mbayes ára,mert inkább mindenki eladja a rendszernek,emaffia régebben nem akarta szabályozni az arany árfolyamát,ez még ocsi 400-500.000res aranyárainál került terítékre.

Szerintem is lehetne egy alap ára,de nem tudnám megmondani,ahogy szerintem sokan mások sem,hogy mennyi lehetne az amiért a rendszernek ellehetne adni,illetve így mennyi lenne az az ár ami alá soha sem menne az arany árfolyama.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.06.30. 21:46 
kezdő

Valamit ki kell találni mert több nap eltelik hogy megvegyék igy is...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019.02.04. 01:08 
kopasz

Maximum amit ezzel ki lehetne találni,ez az a része hogy az arany automatikusan vegye át.. de az Mbay árától pl. 10,000$ olcsóbban.. és lenne egy napi korlát pl. 500db hogy ne legyen az,hogy valaki rendelt aranyt és egy fél óra alatt magára rakjon több milliót, mellesleg az automatikus arany eladása,csak is bankba mehetne.. ami ugyebár vonna maga után 15%...
Ez tökéletes megoldás lenne azok számára akik gyorsan el akarják adni,de mellesleg így még azt mondom hogy nem halna ki az MBay...

Ha pedig aranyat akar valaki vásárolni,arra ott az MBay.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019.02.04. 11:22 
kezdő

jó a felvetés de én azt mondom 180-200k az sok lehetne a rendszernek eladni 120.000-ért is ez jó árnak tűnik hisz nem befolyásolná az mbay árait de ha gyors pénz kell akkor a rendszer megvenné

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra