[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
eMaffia.hu online gengszter / maffia szerepjáték • Téma megtekintése - Játék Bővitése

eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.06.18. 14:06

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Játék Bővitése
HozzászólásElküldve: 2018.05.27. 05:12 
kezdő

Sziasztok!

Én úgy gondolom kellene egy Licit fül a játékban ahol ugyan azt meg lehetne venni mint piacon,lehetne dollárral és arannyal licitálni.

Ezzel egységes időben betenném az országonkénti Lottózót,Töltény gyárat,,Gyógyszertárat,benzinkutat,utazási iroda amiket meglehetne teljesen egészben venni,eMaffia szabna egy árat amiért ezt meg lehet venni országonként és rálehetne fordítani a pókere a befolyt pénzt. Én szívesen fogok vásárolni egy épületet ha 5-10 ezer aranyba kerül akkor is!
Sportfogadás,Félkarú,Night club maradhatna havi bérlésen.
Ugye a póker nagyot dobna a játékon,valahonnan ezt az aranyat elő kellene termelni,új értelmet kellene szabni az utcainak is,nem kellene ki írni hogy menyi a másik vezetésie...Ezért Xy nem fog kiállni X ellen soha mert látja hogy esélye nincs...Viszont ha ez nem lenne kint akkor biztosan több utcai menne le :)

Lehetne saját drogot Droglabort csinálni és vállalkozást is,ezt ha bevezetnéd eMaffia sok vásárló lenne mivel kibővülne a játék.
A Droglaborban különféle drogokat lehessen elő állítani vagy ital gyárat üzemeltetni,amit aukción el lehetne adni és valamihez hozzátenne Pll:. Várakozási idő -20%-ék 2órán át stb.

Vállalkozás Autó gyárak,lehetne autókat készíteni a gyárakban egyediket is amiket pénzbe kerül elő állítani és ugye bár az eMaffia neked menne vissza,+30% ék megy a pókerbe ha megveszik aranyért az eladni kínált autót.

Nem mondom hogy ezt egyszerre kell bevezetni de jó lenne egy közvélemény kutatás ki mit gondol erről!
Drága bevezetni a pókert de ezt belehetne vezetni ha ez megvalósulna mivel több pénz folyna be a játék üzemeltetőinek mint így :)

Fegyverek szinthez vannak kötve..Meg a védelem is...ez is csak butit a játékon szerintem :(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Játék Bővitése
HozzászólásElküldve: 2018.05.27. 16:03 
kezdő

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.27. 20:19 
kezdő

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.28. 10:03 
kopasz

Szuper ötletek! :) Az országonkénti épületek jó fejlesztésnek tűnik. Az utcai versenyzés fellendítése ellen sincs kifogásom. A saját külön bejártú droglabor ötlete sem elvetemült, bár ehhez annyit tennék hozzá, hogy napi 2db bármilyen drogot engednék előállítani, amit a játékos el tudna adni a rendszernek is (így volna napi normális bevétele).

Ugyanakkor a felszerelés szinthez kötése szerintem kellő dolog. Ha belegondolsz, akkor milyen gyilkolást tudna végezni egy újrakezdő, aki a régi kapcsolatai által ingyen hozzájut egy AK-hoz meg a legjobb védelemhez... Nagyon demotiváló lenne egy kezdő/újonc számára és nem is foglalkozna semmit az első 2 vereség után.

Személyes véleményem szerint a játékos állományt fel kell rázni a mélyálomból, új embereket kellene szerezni illetve megtartani. Ha volnának még hasonló ötleteid, amik mondjuk kifejezetten az újak fejlődését és játékélményének javítását szolgálják, akkor ne tartsd magadban :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.28. 10:35 
kezdő

Jogos a fegyvernél az érvelésed,de ha szinthez kötöd a droglabort vállalkozást épületet muszáj lesz fejlődnie mindenkinek :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.28. 13:37 
kezdő

..... Országonként lehetnének különböző pénznemek, a valóságnak megfelelően. Minden országban csak az ott érvényes fizetőeszközt használhatnád. Lenne pénzváltó, ( bérelhető), és lehetne akár több valutában bankszámlád. ....Mondjuk változhatnának folyamatosan a keresztárfolyamok, lehetne ezzel is seftelni.
??

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.28. 17:03 
kezdő

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.28. 17:55 
kopasz

Én mindent támogatok ami fejlődést és felvirágzást hozhat hosszú távon.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.28. 22:18 
kezdő

maradjunk a fejlesztéseknél,a fegyver védelem nem lényeg!
amiket irtam arról szeretném kérni mindenki véleményét. eMaffiáét is!
Nem tudom ez mekkora költség lenne nekik,de megérné! Ezt állitom! Ha utána sikerül a póker az nagyon nagyot fog aratni!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.29. 07:15 
kopasz

Mint írtam, nekem tetszenek az ötleteid, látok is benne fantáziát. Belegondolva nagy kavarcok nem lehetnek, ha bejönne, de ez majd gyakorlatban kiderül. Viszont a pókerrel ezt sehogy nem lehet összehozni, ott gyűjtés van önkéntes alapon. :)

eMaffia biztosan reagálni fog meglátásának megfelelően, amint ideér, türelem :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.29. 08:21 
katona

Sorrendben:

Az első pontra adok egy minuszt,volt már felvetve,engem abban a topicban meggyőztek.
Képzeld el hogy bevezetésre kerülne,akkor azt írtad hogy lehetne pénzért és arannyal is licitálni,ha egyszerre az eladni kívánt termékre lehet akkor darabárszámra menne az arany és a pénz értéke,vagyis 1 dollár egyenlő lenne 1 arannyal?
Az arany értékét az mbayes árfolyama határozza meg,egy adott dologra így nem tudom elképzelni a működését,ha meg csak azt tudod beállítani hogy arannyal vagy pénzzel tudsz egy adott termékre licitálni akkor sem tudom támogatni,kisebb értékű dolgok eladásánál eladnák az aranyakat,vagy vennének aranyakat,attól függően hogy pénzzel vagy arannyal lehetne licitálni ott pár dollárért menne a zsugoroskodás…
Nagyobb értéknél mint a család szerintem életszerütlen,hogy valaki kiteszi apróért és bízik abban hogy felemgy az ára,ha meg lehetne fix ár,akkor meg pont olyan mintha kitennéd azon az áron amin elszeretnéd adni(időnként vaterázom),valamelyik topicban megvolt említve hogy arannyal is lehessen fizetni,ezt támogatom,főleg nagy értékeknél,pusztán azért mert nagy összegnél körülményes az arany eladása hogy pénzért lehessen vásárolni,mondjuk egy családot,de ez nem licitálás,senki sem licitáltatná mondjuk a családját,pedig igazából szinte csak a család adás vétele indokolná az arannyal történő vásárlás lehetőségét.

A másodikat nem értem,ezért nem szóltam ehhez az ötletcsomaghoz hozzá eddig.
De felteszem a bérlések lennének felosztva a városokra,így sem éri meg átlagosan azokat kibérelni ha többet adsz értük 1-2 aranynál,városokra lebontva nemigen tudnának behozni 1 arany árát sem,az első hónap után nagyon visszaesne az érdeklődés ezek iránt.

A harmadikat a droglaborosat leszavaznám,ha komoly bevételt lehetne vele szerezni,ha nem akkor miért ne lehetne,vagyis akkor támogatom,ebben a formában ezt az ötletet sem értékelem,mert kevés az információ róla.

Negyedik az autógyáras…,tényleg nem kötekedni járok fel,sem ide,sem a játékba,a legabszurdabb ötletet is támogatom ha úgy gondolom hogy van értelme,vagy csak egyszerűen jó lenne konkrétan NEKEM(egy önző dög vagyok),illetve hasznosnak ítélem a játékra nézve.
Minden bérlésnek,minden extra dolognak az a lényege hogy kivonja az aranyat a játékból,magyarul,hiába lenne akár drága az előállítása,pénzt neveztél meg előállítási költségnek és nem aranyat,ráadásul a jelenlegi autólekéréssel párhuzamosan működne és azt használnák a játékosok amelyik olcsóbb lenne nekik,ha teszem azt ez,akkor a jelenlegi lekéréses dolog mehetne a süllyesztőbe,illetve hiába gyárban állítód elő,ugyanúgy emaffia csapata hozná létre(nem sok minden változna),én köztudottan nagy autó gyűjtő vagyok a játékban,extrém ötletet is támogattam már ezzel kapcsolatban,tudom hogy ezt emaffia ebben a formában elvetné.

És végül a fegyverek szinthez kötöttségéről addig nem írok ameddig nincsen valamilyen elképzelés rá írva,szerintem is van benne fantázia ,viszont az hogy mindenkinek egységes fegyvere lenne mindenféle változtatás nélkül nem mozdítaná elő a szintlépést és alapból le lenne itt szavazva a többség által,ebben a formában leszavaznám,de ha lenne rá valami akkor akár meggondolnám magamat,de mint írtam,ezt így nem értékelem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.29. 08:40 
katona

Országonként pénz...,akkor én ezentúl csak Budapesten lennék :D
Támogatom,akkor is ha bukta lenne a fejlesztés,nem akarok szeretett szép hazámban usa dollárral fizetni. :P

Ilyen az a támogatás,vagy elvetés ami érzelmi alapon van meghozva.

Viszont a játék bővítését támogatom,jöhetnek az ötletek,ennek a bevezetése után két erős valuta lenne,az egyik az usa dollár és az erősebbik a magyar forint,a játékosok elég nagy hányada Budapesten van,ezért is tudna erős lenni.

Ezt az ötletet szinte mindenki lefogja szavazni aki ide fog írni és valószínűleg támogatottság hiányában el is lesz vetve.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.29. 08:50 
kezdő

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.29. 08:59 
kezdő

Akkor maradjunk annyiban találjunk ki valamit egyes ötleteknek hogy működő képesek legyenek.
Pókerbe valahogyan aranyat kell termelni és önszántából senki nem tesz oda annyit..
az arany ár befixálása jó lenne szerintem és így az aukció simán tudna futni :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.29. 09:32 
katona

Így igaz,ami nem az én ötletem azt mind leszólom. ;)
Sok sikert a továbbiakhoz is,részemről ebből most kiszálltam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.29. 16:35 
kezdő

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra