[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 140: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 140: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
eMaffia.hu online gengszter / maffia szerepjáték • Téma megtekintése - Egyedi alrang

eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.09.21. 10:11

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Egyedi alrang
HozzászólásElküldve: 2018.05.21. 08:20 
kezdő

az jutott eszembe hogy lehetne vásárolni aranyért alrangot mondjuk az én esetemben a nevem mellett zárójelben megjelenne a night clubba Savage Opress ( Sith tanítvány) nem kerülne sok fejlesztésbe szerintem és olyan lenne mint a színezett felhasználó nevek na kb ennyi :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Egyedi alrang
HozzászólásElküldve: 2018.05.21. 13:20 
katona

Ha jól értem,akkor azért lehetne fizetni mondjuk 5 aranyat(a színes neveket vettem én is példának) hogy írni lehessen valamit az adatlapon a név mellé.
Nekem életszerütlennek tűnik elsőre,de ez lehet hogy csak az én fantáziatlanságom miatt van,ha van rá igény akkor támogatom,de vajon van rá igény?

Szerintem írj körbe,meg az NCbe,hogy jöjjenek fel és fejtsék ki a véleményüket ebben a témában.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.21. 13:31 
kopasz

Egyedi rang, amit megírjunk magunknak 5 aranyért és látszódjon a profilon meg NC-n? Alapjába véve akinek volna rá igénye, az megcsinálná, bár attól tartok, hogy sok baromság születne, némelyike sértő is lehetne, ha vallási/etnikai/politikai témára utaló/boncolgató volna az az egyedi rang.

Én tovább mennék az ötletben és a játékban megszerezhető "achievmenteket" javasolnék, amiért természetesen játszani kell :) Minden menüponthoz, ami a statisztikán is látszik (pl, küzdelem, verseny, amőba, lottó stb..., csak hogy néhányat mondjak), a Küldetés sorozatban a megszerezhető jutalmak mellé járna egy rang is, egészen az utolsó jutalomig (1.000.000$), ami a legmagasabb rangot jelentené a kategóriában, további bónuszokat is adhatna.
Csak gondolok itt egy nyers példára: Lopás, megvan a legutolsó jutalom a sorozatból, megkapod a hozzá tartozó rangot a neved mellé, ami bónuszt ad a lopásaidra, mondjuk +50% pénzt minden elvégzett lopásra.
Váltogatni lehetne a rangokat, 5 aranyért a Karakter menüpontban. Így össze lehetne kötni a kellemeset a hasznossal :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.21. 16:39 
kezdő

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 09:03 
katona

A színes név teljesen más,azt az elejétől támogattam,volt rá mérhető igény,a plusz szövegre nincsen,legalábbis én nem tudom megtippelni sem hogy mennyire lenne kihasználva.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.27. 05:37 
kezdő

-

Elég a szín, azért ennyire már ne menjünk le a szintben és legyen már egy határ.. A színekre elég nagy igény volt,használják is, de így is elég az az összevisszaság, ami night-on van, ne jöjjenek be még kitalált "rangok" is, mondjuk nem tudom mitől rang az,hogy magadnak megveheted és beírhatod, inkább becenév vagy nem is tudom, de 20 aranyért írd át a neved,írd mögé amit csak akarsz és kész.

"Alapjába véve akinek volna rá igénye, az megcsinálná, bár attól tartok, hogy sok baromság születne, némelyike sértő is lehetne, ha vallási/etnikai/politikai témára utaló/boncolgató volna az az egyedi rang." Tökéletesen egyetértek..

Ha megszerezhető rangok lennének,amiről Ragnarök ír,az teljesen más, az akár mehetne egy új topikba is,abban van fantázia.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.27. 16:01 
kezdő

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.27. 16:20 
katona

A teljes hozzászólásom eltér a témától.

Nem lenne szabad személyeskedésbe fordulni egy ötletnek sem.

A színes névnek márpedig volt létjogosultsága,lásd más játékok,vagy a facebook...,az emberek kiakarnak tűnni a tömegből,de a könnyebb beazonosíthatóságot is lehetővé teszi.
Nem is gondoltam hogy például családok használnak majd egységes szint,például a törpök kékek lettek,a sithek pirosak,nagyon ötletes.

Elsőre én is majdnem leszavaztam,pedig értelmes és reális ötlet volt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.27. 16:27 
kezdő

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.27. 16:50 
katona

Volt egy másik topic is,még vegitáé volt,ő is leszavazta volna,abban a topicban is volt róla pár szó.
Az NC bérlése akkor fizetősik ki,ha alacsonyan marad az ára,de soha sem az,az aktuális tulajdonos mindig ott virított az NCben és többször volt megemlítve,hogy az azt követő hónapban,majd más lesz piros színnel ott,ezért képesek voltak egymásra licitálni,ez személyes tapasztalat.
Az NCt mindig felhoztam témának,nem azt vettem alapul hogy a forumra járó maroknyi emberből ki támogatja vagy sem,hanem azt hogy a játékban az NCt használok szeretnék-e hogy legyen,annak a támogatottsága az NCben volt mérhető,ne tévesszen meg a fórum.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.27. 16:51 
kezdő

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.27. 17:04 
katona

Az egyik topicban leírta az új santiago(nem tudom minek hívni,bocs mindenkitől)hogy mennyit hoz egy hónapban és ha jól emlékszem azt írta hogy 3 aranyat hoz vissza,mégis 80-100 aranyakért bérelték,a második legtöbb aranyat az NC szokta kapni,messze többet mint a 3. legtöbbet kapó bérlés,emaffia nyilván belátta hogy oka van ennek,de nem én vagyok emaffia nem tudom megmondani neked hogy miért vezette be. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.27. 17:06 
kezdő

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.28. 09:54 
kopasz

NC-re bekanyarodva: A színes névvel való kitűnés tökéletes megfogalmazás egyébként. Azzal egyetértek, hogy az egyedi szín miatt volt mindig akkora az ára. Ebből konklúziót levonva, amit remélek is egyébként: a liciteknél nem lesz olyan irreálisan magas az ára :)

A megszerezhető rangok a játék egyéb lehetőségeinek használásával, amit javasoltam, azt azért éreztem idevalónak, mert tovább gondolja az ötletet, így kvázi megmaradt az alap ötlet de kihívást is jelent megszerezni. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra