eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.06.18. 13:55

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Konditerem
HozzászólásElküldve: 2018.04.08. 10:09 
kezdő

Sziasztok! A konditerem újításáról lenne egy ötletem. Mint ex súlyemelő a jelenlegi valóságtól messze álló dolgot,szeretném megreformáltatni élvezhetőbbé és összetettebbé. Jelenlegi lehetőségek: fekve nyomás,guggolás,felhúzás. Ezek a gyakorlatok valójában az erőemelés versenyszámait adják. A fejlődés mértékét mindenképp át kellene variálni. Erre várok tőletek is ötleteket. Ha a játék ezen része csak engem mozgat meg mert én az életben ebben vettem részt azt is elfogadom. Ötletem fő lépései:
-A jelenleg edzhető gyakorlatok lennének a versenyszámok mint,az erőemelésben,így a karakter egy komplett összetettebb súlyemelő versenyen vehetne részt.
-A verseny eredményed a gyakorlatok során megmozgatott súly lenne. Pl: 1.helyezett: The Big Dog 600 kg (Fekve nyomás 200 kg+Guggolás 200 kg+Felhúzás 200 kg)
- A jelenlegi gyakorlatok helyett úgymond "al"gyakorlatok beszúrása kategorizálva,hogy melyik gyakorlat melyik versenyszámban elért maximum súlyt erősítené.
- FONTOS!! Egy alkalommal 2-3 edzést elvégezhetnél,vagyis 2 vagy 3 versenyszámra is készülhetnél. Való életben sem mész le csak fekve nyomni a terembe és ha kész mész is haza.
- A versenyek gyakoriságát ezáltal csökkenteném,és az összetettebb edzés miatt a várakozási időt növelném.
- A fejlődések mértékére és a fejlődések sikerességére,és a versenyek be kategorizálásra kidolgozott ötletem még nincs,de dolgozom rajta és tőletek is várok ötleteket.
- Akár támogatod akár elveted ötletem kérlek egy rövidke indokkal indokold meg a döntésed (Lehetőleg normális hangnemben).
- Köszönöm ha valaki egyáltalán végig olvassa. További szép hétvégét és szép napot mindenkinek!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Konditerem
HozzászólásElküldve: 2018.04.08. 18:35 
kopasz

Nekem tetszik! :) Egy építő jellegű fejlesztés :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.04.08. 19:01 
kezdő

A verseny összetettsége miatt gondolkodom mindenképp a ritkább versenyekre,és a helyezettek magasabb díjazására. Illetve a karakter fizikai erejét a játék további elemeibe is bevonni ez is előrelépés lehet...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.04.08. 19:04 
katona

Igazából engem ilyenkor kb már az meggyőz,ha valaki összeszedetten,átgondoltan, normális helyesírással leír egy olyan ötletet, amin látszik,hogy nem 12 másodperc alatt és nem a saját önös érdeke miatt hányta ide.. :D

Nagyon nem tudok mit hozzátenni, 5 éve vettem 10 alkalmas kondibérletet, 9 megmaradt.

Érdekesebbé, kidolgozottabbá tehet egy olyan menüpontot,amit ugyan sokan használnak,haszna is van, de pl a versenynek 0 értelme és maga a kondi finoman szólva nem hangsúlyos része a játéknak, viszont amiket írtál,nem akkora mértékű változtatások, amik ne férhetnének (szerintem) bele. (Most erre lehet mondani,hogy nem itt kezdődnek a problémák és vannak fontosabb dolgok, ez igaz, de ettől függetlenül lehet párhuzamosan több dologgal is foglalkozni.)

Annyit hozzátennék,hogy ne legyen jóval egyszerűbb/gyorsabb a fejlődés,mint eddig,mert aki pl 5 éve mindig nyomatja, nem lenne túl boldog,ha most valaki pár hét-hónap alatt behozná.

Hajrá, addig is +

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.04.08. 19:50 
kezdő

A fejlődés mértékét nem abban az irányban kellene reformálni,hogy egy 1 éves karakter fél év alatt behozzon egy 5-6 éves karaktert. A cél nem is ez. Persze a jelenlegi számokon növelnék de nem sokat pl olyan 0,5 kg-ra. Fejlődésre az első hírtelen kipattant ötletem egy olyasmi lenne,hogy ugye az adott lenne hogy melyik gakorlat melyik versenyszámot erősíti. De az erősödésért játszani "dolgozni" kellene.
Pl: Sikeresen részt vettél 3db xy tipusú edzésen xy versenyszámban 0,5 kg-ot erősödtél. Nem azonnali lenne a fejlődés.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.04.22. 16:19 
eMaffia Admin

Hát erre nem tudok egyebet írni, mint hogy tetszik. Követem a témát és meglátom, hogy mit tehetek az ügy érdekében.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.14. 06:54 
katona

+

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra