eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.06.18. 13:47

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Család eladhatása ARANYBA is!
HozzászólásElküldve: 2018.04.03. 07:00 
zöldfülű

Hello. Tudom, hogy ez az ötlet már fel volt hozva, de egy ujabb probát megér...
Jopár családot adnak el, és vennének is, csak nincs készpénzük.
De aranyat sem vennének, mert sok idő eladni.
Mi lenne, ha aranyba és pénzbe is kilehetne rakni? Igy a vevő nyugodtan megvásárolhatná ahogyan szeretné. És akkor igy kiesne a kockáztatás, amikor elszeretnéd adni aranyba, de nem tudjátok eldönteni, ki lépjen elsőnek...
És akár rá lehetne rakni xy emberre eladáskor.
És aki megszeretné venni, rendel aranyat és azonnal megveheti.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Család eladhatása ARANYBA is!
HozzászólásElküldve: 2018.04.06. 16:11 
eMaffia Admin

Igen... nem ok nélkül nem lett a téma tovább boncolgatva. Jelenleg is a legtöbb család hitelre megy el, a kirakott áron, nagyon ritkán veszik meg, holott ez lenne a biztos, mert így nullára redukálható a kockázat.

Viszont mindenki pénzt kér érte, mert a legtöbb játékosnak ez áll a rendelkezésére. Arany kevés játékosnak van olyan mennyiségben, hogy családot vegyen belőle és ezek a játékosok már amúgy is rendelkeznek családdal. Így a fejlesztés kidobott idő lenne, mert nem használná senki.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.04.06. 17:01 
zöldfülű

Szerintem meg használnák.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.04.06. 17:59 
katona

-

Vegyél aranyat belőle,Te dolgod.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.04.06. 21:06 
katona

Az én volt családom is aranyban lett eladva,akkor magasak voltak az arany árak(400-500.000) és nehéz volt eladni az aranyat,ezért belementem,így is ment a levél emaffiának,hogy körbekérdezzem,hogy most mi a teendő és hogy mi lenne a legokosabb.

Ez a fejlesztés ha másra nem is arra jó lenne,hogy ne menjenek feleslegesen ebben a témabán levelek a helpdesknek,vagy emaffiának,szerintem megfontolandó,ha a kihasználtságát néznénk,akkor szinte mindenki ezt az opciót használná család vásárláskor,mert pénzt nehéz összeszedni,még úgy is hogy elakarod adni az aranyadat(kiteszed,valaki alád rak,majd te ő alá és ez folytatódhat...,közben neked sürgősen kell a pénz),viszont nincsen sok család eladó és a legkönnyebben a rendelt arannyal lehet családot venni,csak ügyes bajos eladni.

Értem a leszavazást is,ebben a topicban meg a másikban is,viszont a saját tapasztalatomból kiindulva azt kell hogy mondjam hogy ez hasznos lenne,kevésbé körülményes és nem kell félnie sem az eladónak,sem a vevőnek a másiktól,meg emaffiát sem zaklatják,sem az üzlet előtt,sem utána ha valaki mégis csak átverné a másikat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.04.22. 16:11 
eMaffia Admin

Jelenleg is el lehet adni MBay-en családot, mégis az esetek 99%-ában részletre adja el mindenki, majd amikor átverik az eladót, akkor hozzám rohan segítségért. Még egy olyan opció, amit senki nem használna, max az az 1% és a vége ugyan az lenne. Részletre és futás maffiához, ha nem úgy jött össze, ahogy eltervezte az illető.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.14. 07:42 
katona

Azért veszik meg részletre,mert az aranyat el kellene adni egyben és azt egyben nehéz,csak az mbay ár alatt lehetne,ha nagyobb mennyiséget kell eladni és család vásárlásához nagyobb mennyiség kell akkor nagyon az mbay ár alá kell menni,közben kézben tartani nem biztos hogy kifizetődő,számlára meg van az 5%,ami nagy összegnél nem kevés pénzt jelent.

Szerintem,de ez csak az én véleményem,hogy ha aranyban is meglehetne venni a családot,akkor az esetek többségében aranyért kelne el és ez a lehetőség nagyrészt kiválthatná a részletre vásárlást.

Én is eladtam az aranyaimat hogy megtudjam venni a családomat,nem is volt az olyan könnyű,figyelni kell az mbayt,mert mindig alád raknak,de mivel gyors pénz kell,jól le is kell árazni az aranyat,plusz mehet még számlára is,nem létfontosságú ez az ötlet,ellenben sok bosszúságtól kimélné meg a játékosokat és emaffiát is.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra