[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
eMaffia.hu online gengszter / maffia szerepjáték • Téma megtekintése - Napi xp helyett ösztönzés

eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.06.18. 14:58

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 56 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Napi xp helyett ösztönzés
HozzászólásElküldve: 2018.05.20. 18:05 
katona

Arjen,ha akarsz akkor meg se állj 80as szintig,ez a te dolgod,de nehogy már kötelezően kelljen másnak szintetlépnie,ha te akarsz akkor az a te döntésed legyen,ne kényszerítsenek,én ezt gondolom.

Szerintem az hogy mindenkit megvédenél a szintlépéssel,az azért naiv dolog,hiába lép szintet a kevés skilles,ha nem növeli a skilljei számát akkor örök áldozat marad,akkor meg mi értelme van?!
Egy szintel feljebb lép és ugyan úgy lenyomja mindenki akinek több van,mert vett jó öreg magyar forintért aranyat.
Magamat hozom példának,30as szinten megálltam,azóta csak a napi xpk miatt növekedtem,most 35ös vagyok,két nap ha nem jön közbe valami elérem a 36osat,de én nem szeretnék,lépek kényszerből egy szintet,semmi sem változik csak vehetek egy új fegyvert és egy új védelmet,nem szeretnék,nem akarok erre költeni,nem akarom hogy erre kényszerítsenek,nem akarom figyelni,hogy semmit sem tehetek megbizás nélkül,mert erre fojamatosan kell figyelni,miért nem lehet hagyni hogy minden ki eldöntse hogy mit akar.

35ös szintig adómentes is vagyok,35től jőhet az adó 50 millió felett,nem mintha lenne ennyi pénzem,de akkor is,miért kell kényszert alkalmazni?

Felhoztad a támadásokat példának,legyen,én is támadok erősebbet és gyengébbet is,de csak szigorúan megbízásokba tolom ezekből is az xpt,sajnos figyelni kell rá...,engem is támadnak erősebbek és gyengébbek is,amikor erősebbet támadok nem halok bele,játék,próba szerencse,ha gyengébbet támadok ő sem hal bele,nem szoktam napi 5x senkit sem támadni,ha engem támad erősebb akkor azt is túlélem,ha gyengébb akkor azt is,min változtat ezen az hogy szintet lépek?
Erre légyszíves válaszolj,meg örülnék ha emaffia is írna rá valamit.

Ha neked az a játék hogy szintről szintre lépkedsz akkor az a te játékod,nekem nem az,ne legyen KÉNYSZER.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.21. 08:17 
kezdő

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.21. 13:19 
kopasz

Szerintem sincs értelme a napi xp-nek... 30 felett semmiképp sem, hisz se új lehetőség, se semmi...

Én azt gondolom, persze megint csak a megszorítást fogja látni benne mindenki, mint mindig is... A küzdelmekbe kell belenyúlni, hogy napi 5 támadás helyett csak 2x lehessen lenyomni valakit 1 nap, mert annak nincs értelme, hogy demoralizálódik egy újonc, aki éppen csak ismerkedik a dolgokkal. OK, kis szinten (30 és alatta) el tud oszlani a történet, ha az éppen aktuális "erőember" odafigyel(ne) erre... 30 felett választhatóvá tenném már a Karakter/Profil beállítások menüpontban a bejelentkezési xp-t, hogy kell vagy nem. Erre az az egyszerű indokom, hogy aki erősödni szeretne, játszani szeretne, az had játszadozzon úgy ahogy akar (szabályos keretek közt persze), mert innentől felfelé már tényleg csak mi vagyunk, akik akkora előnnyel rendelkeznek egy újrakezdőhöz/újonchoz/veterán újrakezdőhöz képest, amit esélye sincs behozni a bejelentkezési bónusz végett anélkül, hogy elvegyék az összes létező kedvét. Már nem tudom hány ötlet született részemről, hogy felváltsuk valahogy a bónuszt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.21. 16:48 
kezdő

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 09:36 
katona

A napi xps kényszer miatt nem tudnak rendesen felzárkózni ez tény.

Egy egyes szintű játékost lehet hogy nem szívesen fogadnak be,az lehet múlti,lehet hogy csak kémkedne,lehet hogy be sem lép többet,de azért egy 10es szintű játékosért kapkodnak a családok.

Én köztudottan gyengén vagyok skillezve,havi egyszer járok fel és mégis szorítanának helyet családokban,még úgy is hogy csak havi egyszer nézek fel és nem azért mert én egy olyan fasza játékos vagyok,egyszerűen kevés a játékos,mikor felnézek folyamatosan kapom a toborzó leveleket még most is,így vett fel anno santiago is a killerbe,ott egy idő után kedvet kaptam a játékhoz és újra elkezdtem játszani,de nem ez a lényeg,hanem az hogy a kevés skilles inaktív tagokat is előbb felveszik,mint az 1es szintűeket,ez érthető,egy inaktív játékos a kevés skilljével is megdobja a nagyobb létszámú családot és még kémkedni sem tud ha nem jár fel,ha meg feljár akkor betud szállni a családi háborúba.

Innen lehet hogy beállok inaktivkodni egy családba,akik kamatoztatnak,azok csak a jelenlétre is fizetnek,most meg úgy is meg vagyok szorulva és nem tervezem sokáig szedni az üzleteket,mert emaffia kijavította az xps hibát.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 15:09 
kezdő

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 56 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra