[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 140: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 140: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
eMaffia.hu online gengszter / maffia szerepjáték • Téma megtekintése - Napi xp helyett ösztönzés

eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.09.21. 10:13

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 56 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Napi xp helyett ösztönzés
HozzászólásElküldve: 2017.11.16. 17:49 
katona

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.16. 17:54 
katona

Engem a skillek nem zavarnának,azt alakítanak rajta amit akarnak,ezzel ami most van könnyű aránylag sokat összeszedni,de ez a belépős zsarolás...,nem is értem hogy ezt hogy lehetett komolyan gondolni.

Emaffia azt hiszi hogy mindenki minden nap feljön,de nem így van,így meg csak azok szívnak akik tényleg sűrűbben járnak fel az átlagnál.

Te sem érzékelnéd hogy ennyire hogy baj van,ha nem léptél volna kényszerből vagy 10 szintet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.16. 17:56 
katona

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.16. 17:58 
katona

Jogos észrevétel,csak nem nagyon tudunk ellene tenni semmit sem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.16. 18:05 
katona

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.17. 02:22 
katona

Tekintve,hogy folyamatosan fogy a létszám, nem hiszem,hogy akár észrevenné,vgy zavarná,ha most sztrájkolgatnánk. Pláne,hogy ezt nem olvassák a játékosok nagy része se. Úgyhogy esélytelen lenne összezszervezni akkor is,ha lenne értelme. (Egy tökéletes világban persze biztos lenne,de itt ebben a játékban nem hiszem)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.12.05. 14:30 
katona

Ahogy ígértem leírom a rangom változását.
Amikor még nem figyeltem a rangomat addig szint lépés nélkül 928 körül voltam.
November tizenkettedikén 919. voltam.
Most december ötödikén 912. vagyok és továbbra sem léptem szintet,még 10 alkalommal kellene ahhoz feljönnöm hogy szintet léphessek,így van lehetőségem megfigyelni a játékosok fogyását.

Előlem fogynak a játékosok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.12.05. 17:23 
katona

Érdekes.. és ezek mind csak törlések voltak.. szép..

Én azt tudom,hogy 170 embert előztem be bő 1 év alatt úgy,hogy 99%-ban csak a kötelező xp-ket gyűjtöttem be. Tehát 150 inaktív játékost előztem meg, ugyanis én se minden nap járok fel,csak a legtöbb nap. 150-en nem fejlődtek,de még csak fel se jártak.

De még szerencse,hogy nem sztrájkoltál,mert emaffia azóta se látta,hogy lépni készül a szakszervezet. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.12.05. 17:57 
katona

Én alapból sztrájkolok,kihasználom a szabadság opciót. :D
Sajnos az a 20.000 regisztráció nem jelent 20.000 játékost,főleg nem olyanokat akik ténylegesen játszanak,előtted kb 20an lehetnek akik még fel is járnak,a többieket mind megfogod előzni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.12.06. 09:45 
katona

Ma 911. vagyok,tegnap óta is törölt egy 35 szint feletti játékos.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.02.19. 18:45 
eMaffia Admin

Tényleg nem értem... Egyszerűen nem értem meg, hogy miért ragaszkodik mindenki ahhoz, hogy kis szinten megálljon. Ennek a napi xp-nek a lényege az, hogy ne csak 3-4 játékos legyen magas szintű, hanem szép lassan mindenki kénytelen legyen felmenni oda. Illetve a kicsi, de sok szkilles se tudja azt csinálni, hogy megáll alacsony szinten és minden friss regisztrációst lever, kifoszt és élősködik.

Nem értem, hogy ebben mi az ami nem világos és egyértelmű és kinek és miért fáj ez. Nem vezettem volna be, ha nem láttam volna, hogy ez a fejlesztés egyszerűen kell ahhoz, hogy a játékot és a játékosokat kizökkentse a stagnálásból.

Gondold végig: Te örülnél, ha 40es szintre lépve egy olyan 40es szintű játékos, aki már 1 éve pumpálja magát, folyton leverne és nem hagyna érvényesülni? Hamar híre menne, hogy srácok ne legyetek 40es szintűek, mert xy kicsinál titeket és akkor még több játékos állna meg, mert fél fellépni.

Wááá... Nem is értem, hogy ezt miért kell magyarázzam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.02.20. 08:41 
katona

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.02.21. 19:47 
kapitány

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.02.22. 10:31 
katona

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.13. 15:38 
katona

"Gondold végig: Te örülnél, ha 40es szintre lépve egy olyan 40es szintű játékos, aki már 1 éve pumpálja magát, folyton leverne és nem hagyna érvényesülni? Hamar híre menne, hogy srácok ne legyetek 40es szintűek, mert xy kicsinál titeket és akkor még több játékos állna meg, mert fél fellépni."

Gondold végig hogy elvileg így meg elérhető válnék olyannak aki mondjuk 4 éve pumpálja magát,csak vissza vett az aktivitásából,mert nem tud magával mit kezdeni.

Vonatkoztassunk el mindentől,csak a tényeket nézzük.
Kiket érint ez? - Az aktív játékosokat.
Miért lett ez bevezetve? - Hogy fent ne hagyják abba a játékot és legyen kit ütniük.

Az csak egy dolog hogy tálcán lennének felkínálva az aktív játékosok,mert nekik nem lenne elég idejük hogy annyira összeszedjék magukat,mint azok akik 4 éve itt nyomják,de az az igazság hogy ott fent is vannak aktív játékosok és hát nekik is be kell lépniük,így ők is növekednek és nem tudják majd a feltörekvőket ütni,a külömbség így megmarad az aktívabb játékosok között,csak azok örülnek ennek akik nem annyira aktívak fent,lent meg megoldható hogy ne tudjon egy kis szintű játékos elriasztani senkit sem,írtam is rá lehetőséget,10es szintig lenne kötelező xp,utána meg nem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.13. 17:26 
katona

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.14. 18:18 
kezdő

Csak a vélemény nyilvánitás miatt.

A rivális oldalon nincs ilyen és ott a 6-7 éves regek (köztük én is) legkisebb szinten vannak lent és nyírják az újakat. Ez miatt nem egy kezdő nem játszik már.

De annak az oldalnak más a küzdelem felépitése illetve ott nem csak 1 dologban számit a jó stat.

De itt nem számít. Ezáltal van értelme. Amúgy meg 2 szint között azért van időd lödösni.

Igazából a lényeg lényege úgy sincs olyan fejlesztés/módosítás ami mindenkinek tetszik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.26. 14:21 
eMaffia Admin

Bingó... Megszületett az első ember, aki átlátja egy másik játék kárán azt, amiről már kb 1 éve megy a vita.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.28. 20:25 
katona

Tényleg nagy a negatív visszhangja,kevés is volt a szintmegálló,abból ahogy olvasom két aktív játékos nem is nagyon lép szintet.
Kompromisszumos lépésként hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon,nem lehetne a szintekhez lehetőségeket kötni hogy serkentse a fejlődést és a napi xp a kicsik védelmiben egy bizonyos szintig lenne kötelező a frissen regisztráltak védelmében?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.29. 13:19 
katona

igen maffia csak kiváncsi lennék hogy a karater töltésből keletkezett kárt hogy téríted meg mert az én karakteremse se 1-2 ezer forint lett beleölve és kénytelen az ember törölni mert ha akar ha nem fejlődnie kell

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.04.20. 17:56 
eMaffia Admin

A karakter törlés önkéntes alapú, így semmiféle kártérítéssel nem tartozok senkinek.

Az alap problémát áthidaltam azzal, hogy többet soha senki nem tudja megkerülni a rendszert. Innentől nem segít a kreativitás.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.14. 07:46 
katona

Jobban örültem volna ha ellett volna törölve a belépési xp

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.16. 13:39 
kezdő

Az a baj,hogy itt csupa olyan szól hozzá,aki vagy magas szintű,vagy szintmegálló.. Én eddig nem voltam szintmegálló, sőt, aranyat is rendeltem, vettem családot,stb. 4 nap alatt elértem a 30-as szintet,de most ott tartok, hogy van 150 vásárolt skillem, családom és meg kell álljak erősödni. Dark Killer 5-6-szor annyit ver rám,mint én rá, 30-as szintű, meg kell várnom,míg elhúz 31-re,de szintmegálló,úgyhogy lesz ez 2-3 hét is. Most addig vagy nem játszok, vagy vele fejlődök és ugyanúgy szétver,mert több aranyat nem fogok rendelni. Ha be akarom előzni,hogy erősebb fegyverrel erősebb legyek nála,akkor fel kell lépjek kb a 49-es szintre,talán feljebb is, ott meg még erősebbek vannak,akik miatt még ő is megállt. Ergo: Fölösleges itt játszani, semmi esélyed arra,hogy pénzt tarthass a kezedben,mert rögtön utazik rád egy szintmegálló. Vagy még vegyük hozzá 3-as szinten Oriás-t,akit már tiltottak, vagy 13-as szinten Koshmar-t. Úgyhogy a probléma igenis valós és értem én,hogy nektek elveszi az értelmét,hogy 50-60-as szinten kevés a támadható célpont,viszont 3-13-30-49-es szinteken,ahol megálltok, ott meg gyakorlatilag a friss kezdőket alázzátok szét. Gratulálok ehhez a hozzáálláshoz és akkor még azt mondjátok,hogy a játék érdekeit tartjátok szem előtt, ne nevettessétek ki magatokat... (Tisztelet a kivételnek!) Még ez se megoldás, el kéne törölni ezt a megbízásban nem jár xp marhaságot,mert mindenki tolja a megbízást,nem fejlődik,csak kapja a pénzt és erősödik és marad 30-as szinten és még nagyobb előnnyel veri a kezdő marhákat, akik azt hiszik buta fejjel,hogy kezdő szinten, amit pár nap alatt el lehet érni nem fogják 1 kör alatt az életük 3-szorosát leverni szintmegállók... És ti még a félmegoldásra is úgy húzzátok a szátokat,miközben csak kemény 5% xp-ről beszélünk naponta..

Úgy vernek szarrá napi 5-ször, hogy van + 150 skillem, más kezdőnek,aki nem rendel aranyat szerintetek mennyi van? Semennyi,segítek,mert látom,hogy ebben a témában erősen felzárkóztatásra szorultok.

Szép napot..

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.17. 12:41 
kopasz

Arjen:
Akkor egy picit én is had segítsek neked... A bejelentkezési bónusz abszolút nem ér fel egy fél megoldással sem... Ha belegondolsz (ahogy le is írtad), akkor a különbség csak akkor fog nőni a Te xp-d és az ellenfél közt, ha inaktívabb vagy... Ergo a helyzet stagnál és így se lesz sosem több célpontja senkinek 49-en túl. Kérdem én, mint szintmegálló... Van annak értelme, hogy 30-as szint felett is legyen napi xp? Ott már elérhető minden a játékban, amire szükség van. A javaslatok pedig építő jellegűeknek születnek javarészt, ami vagy bekerül, vagy nem...

Persze érthető az álláspontod, ugyanakkor ha jól tudom, akkor újrakezdő vagy... Te is simán megtehetted volna, hogy minél tovább lent maradsz, nem 4 nap alatt mész fel 30-ra. Erősebbek mindig is voltak, mindig is lesznek, nem csak itt, minden más böngésző alapú játékban is. Erre volt egy komplett kidolgozott tervezetem, hogy minden szintre legyen határa a fejlődésnek, mert ha "kimaxolja" a kariját valaki az adott szintre, akkor egyel nagyobb szintűvel nem fog már elbánni ha az is ki van "maxolva", kénytelen lesz felfelé menni, mert ha nincs hova fejlődni egy adott szinten, csak a következőn, akkor értelemszerűen adja magát...

Tisztelettel: Darth Revan

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.05.20. 05:48 
kezdő

Félmegoldással pont felér,mert arra jó,hogy itt a lehetőségem, hogy elmenjek 1 hónapra szabira, addig az engem püfölő szintmegálló lép egy szintet. Csak kérdés,hogy ha ezt meglépi egy kezdő,akkor valaha visszajön-e.

Igen,újrakezdő. Megtehettem volna valóban,hogy nem játszom,de azért regisztráltam vissza,hogy játsszak és arra,hogy mások csak püfölik a kezdőket az lenne a megoldás,hogy ne játsszak és legyek én is szintmegálló? Álljak meg,ne fejlődjek, püföljem én is a kezdőket. Jó,persze,értem én ezt az álláspontot és ezt az oldalt is, csak tényleg akkor miért csodálkozunk,hogy kevés a játékos? Most tényleg ne belőlem induljunk ki,hogy én puffogok,mert elvernek napi 5-ször.. Mert van családom, idővel fordul a kocka. Mert am engem is csak az zavar,hogy 50-et sebzek,míg rám 700-at. Vert el sok más igazi kezdő is és ők nem zavartak, mert ugyanannyi esélyük volt,jobbak voltak,ennyi.

De egy igazi kezdőre ha vki 3-as szinten 8-10-szer akkorát ver vki,mint ő,akkor nem sok esélyt adok neki,hogy folytatja majd a játékot, mert tényleg minek,ha már ott az elején ekkore különbségek vannak.

Tudom, nighton már megkaptam: Rendeljek aranyat, 30-50-70ezer Forintért és akkor nem fognak szétverni az újrakezdők, de továbbra is azt mondom,hogy játszani jöttem,meg különben is újrakezdő vagyok úgyhogy fogjam be,mert az újrakezdők tapasztalata olyan hatalmas,hogy bármekkora skillkülönbséggel el kéne tudjunk bánni, mintha az épp aktív szintmegálló nem lenne ugyanolyan,vagy még tapasztaltabb :)

Na,részemről elmondtam a véleményem, köszönöm Ragnarök a kulturált és érvekkel alátámasztott ellenvéleményt.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 56 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra