[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
eMaffia.hu online gengszter / maffia szerepjáték • Téma megtekintése - Nem fer.

eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.06.18. 14:57

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 62 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Nem fer.
HozzászólásElküldve: 2018.03.18. 12:20 
kezdő

Persze hogy nem csalás ... A kis kedvencek nem is tudnak csalni de ha véletlenül ez a Törp csaladbol került volna ki rég tiltva lenne és stb .. stb ... Köszönjük Téma lezárva !!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.18. 13:24 
kopasz

Mi meg köszöntük is a lehetőséget az újabb szereplésre... Újfent feleslegesen kerültünk pódiumra mint "kedvenckék"...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.18. 20:24 
katona

Fasza rendszer, hogy tobb hibajarol is tudsz, de nem javitod ki.. ezek utan nem is csodalom, hogy evek ota semmi fejlesztes es pokert is 5 eve igered, ha ezeket a konnyen kezelheto aprosagokat is leszarod.

Az meg megint csak nevetseges, hogy ezt a szabalyt a szintmegallok miatt hoztad elvileg es van vagy 5 szintmegallo a jatekban, abbol 2 - de talan most mar az osszes - kijatsza ezt a rendszert. Gratula! Es csodalod, hogy mindig felcseszik magukat a jatekosok es teged is forumon..

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.19. 07:02 
katona

Nem vagy korrekt Maffia akkor mi a faszért nem törlöd a kötelező xp-t? mások kihasználják a hibát tök mindegy hogy ki mások meg fejlődnek akaratuk ellenére :!:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.19. 07:37 
zöldfülű

A játékban található hibák / bugok kihasználása szigorúan TILOS. Ennek a szabálynak a megszegése, azonnali kizárást von maga után.
Amennyiben a játék során felfedezel valami hibát köteles vagy azonnal jelenti a játék üzemeltetőinek Helpdesk-en, vagy email-en keresztül. Ennek elmulasztása, vagy más játékosnak való tovább adása, szintén azonnali kizárást von maga után.

Akkor ez hol marad? Ha nem buf, akkor hiba nem???

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.26. 14:26 
eMaffia Admin

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.26. 15:08 
katona

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.26. 17:18 
kopasz

Vegita: Meglátásom szerint nem a vélemény nyilvánítás volt a probléma. Hanem annak formája és a stílusa. Személy szerint én sem örülnék, ha lehazugoznának, meg saraznának jobbra-balra azért mert nem értenek meg egy egyszerű dolgot.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.26. 19:51 
zöldfülű

S kit érdekel, ha repülök forumrol? Akármi van, semmitsem teszel...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.26. 19:53 
zöldfülű

Rég sokkalta jobb volt ez a játék, most már locsics... Annyi szarság bevan vezetve, hogy feljön 1 kezdő, alapbol megunja... És rég nemvolt igy elhanyagolva a játék.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.03.29. 08:52 
katona

Még mindig mindenki ezen pörög...

Már nem titok hogy hogyan kell csinálni(eddig sem kellett volna annak lennie,ezt el kellett volna mondani mindenkinek,hogy srácok van erre egy lehetőség...),amúgy meg nehéz kivitelezni,én soha nem lennék állandóan bejelentkezve csak azért hogy ne lépjek szintet,más módjáról még mindig nincsen tudomásom,az hogy ez ebben a formában bejött teljesen logikus volt,főleg hogyha éjjel úgy volt valaki itt hogy az átnyúlt a másik napra,például erre szergej is rájöhetett volna,őt szoktam éjjel látni néha.

El kellene törölni a kötelező xps növekedést,most már minden szintmegálló megtud állni a saját szintjén,így felesleges,de mivel tényleg csak egy maroknyi játékosról van szó,én nem is tartom szükségesnek,főleg most.

Azt még leírnám,hogy a két játékosból szerintem egyik sem emaffia kedvence,szerintem kb majdnem annyira szeretheti őket,mint a törpöket,főleg most :D (a játékban az a mendemonda,hogy a törpöket utálja és meyert szereti,igaz igaz nem nem,leírtam példának),azt újra leírnám hogy szerintem nem lett volna szabad eltitkolnia ennek a két játékosnak,nekik ez a bűnük,nem az hogy éltek ezzel a lehetőséggel.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.04.20. 17:55 
eMaffia Admin

A problémát áthidaltam.... mostantól kikerülhetetlen a dolog, szóval nem lesznek kivételek.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 62 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra