[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
eMaffia.hu online gengszter / maffia szerepjáték • Téma megtekintése - Sharkuszpók

eMaffia.hu gengszter szerepjáték

eMaffia hivatalos fóruma
Pontos idő: 2019.06.18. 13:49

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Sharkuszpók
HozzászólásElküldve: 2017.10.28. 08:05 
katona

Nem lehetne Sharkuszpók tiltását feloldani itt a fórumon?

Szerintem eleget bűnhődött,egy olyan aktív játékosról van szó aki régóta játszik és most már meghatározó tényezővé vált a játékban,az ő ötletei és probléma megoldása is hasznos lehet a játék szempontját nézve.
(ezt úgy írom hogy a napi kötelezős xps baromság ha jól emlékszem az ő felvetése volt,amiért eladtam a családom és többet vagyok itt a fórumon mint a játékban,pedig itt is ritkán vagyok)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Sharkuszpók
HozzászólásElküldve: 2017.10.28. 17:43 
kapitány

én már nem aktívkodok sem a játékban, sem itt fórumon és őszintén szólva hidegen hagy, hogy itt van e sharkuszpók, vagy nem, de ha jól emlékszem az utóbbi időben már csak kötekedni járt fel ide, ezért a felvetést sem értem... gondolod változott valami?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.03. 17:46 
katona

"én már nem aktívkodok sem a játékban, sem itt fórumon és őszintén szólva hidegen hagy, hogy itt van e sharkuszpók, vagy nem"

Ennek ellenére örülök,hogy hozzászóltál,mert fontos mindenki véleménye és örülnék ha még többen reagálnának még az ilyen jelentéktelen témákra is. De utóbbi időben kb 4-en írunk ide, Super Vegita és BlackBoss és én sűrűbben, Audi picit ritkábban. És ennyi. Néha-néha felbukkan 1-1 ember és ennyi.

Zavaró,hogy van egy ember,aki eMaffiát noszogatja, nem épp irodalmi stílusban? Igen. Hasznos? Sajnos igen. Kell az ilyen? Sajnos igen. Egyébként jönnek a fejlesztések,válaszok,bármi reakciók eMaffiától? Sajnos nem. Mióta kirakta innen Sharkuszpókot, azóta ő is megnyugodott,hogy senki nem járatja le itt, ha épp nem jön fel hónapokig, akkor sem, mivel nincs itt Sharkuszpók, aki hangot is ad az éles kritikának. Teszi ezt úgy,hogy naponta órákat játszik és nem azzal indít,hogy ja am én már nem játszok, ráadásul épp karaktered sincs. Amivel semmi baj nincs, Te döntésed, véletlenül sem bírálni akarlak, még ha talán úgy is hangzott, de a lényeg az,hogy nincs 5 ember,aki rendszeresen nézné és használná a fórumot. Ebbe a 3-4 emberbe emaffia se tartozik bele. (Játékon belül órákon belül reagál,úgyhogy a fontos dolgokban el lehet érni természetesen és mindenre készségesen, tökéletesen kielégítő választ ad, de van ami nem odavaló,hanem ide) Már az egy eltorzult dolog,hogy nekünk "kell" ötletelni és ő csak néha megvizsgálja,hogy van-e közte jó ötlet és azok tökéletesen ki vannak-e dolgozva, mert egyébként a legjobb ötleteket ő maga hozta be a játékba, évekkel ezelőtt. Mióta ez van,hogy mi próbálkozzunk,azóta szar az egész - már elnézést. Se fejlődés,se megújulás,se előrelépés.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.03. 21:19 
kezdő

Nem ismerem közvetlenül, csak közvetetten hallottam róla (ingame van pár ismerősöm akik jóban vannak vele, tőlük jókat hallottam, engem ez meggyőz), de szerintem is fel lehetne oldani. A pikírt stílusa nem bántásként szól feltétlen, inkább egyfajta ösztönzésként. Nem letiltani kellene, hanem tenni arról, hogy ne legyen oka ilyeneket írni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.04. 11:44 
katona

Emaffia stílusa rám is "átragadt", így csak néha olvasgatok itt én is.

A feloldás része jogos, bár nem tudom mennyire büntetés neki. :)

Ha az a bizonyos ember aktiválná magát lehet hogy értelme is lenne a fórumnak.
Jelen pillanatban ahogy mondod 4-5 ember itt próbálkozik aztán szó szerint le van szarva minden.
Amíg ez így működik hiába írogatna a NagySárga is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.05. 17:14 
katona

Ha jol latom, tobb, mint 4 honapja nem tette itt tiszteletet eMaffia. Nem sok ertelmet latom a forumnak mostansag.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.11. 10:28 
katona

Igazából én sem látom már értelmét,ha ennyire mostoha gyerek a fórum akkor meg lehetne szüntetni ideiglenes címszó alatt véglegesen,úgy is csak panaszkodnak a játékosok így csak nyűg,semmi jele a játék részéről hogy érdekelné a fórum.

4 hónapnyi topik mennyiség átolvasásához meg még én sem vállalkoznék,ezért ez nem is lepne meg ha bekövetkezne.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.14. 05:53 
katona

Erre volt egy javaslatom, amit Ő maga elutasított,hogy a játékbeli moderátorok vagy akár új segítők figyeljék a fórumot és válasszák ki azt a pár életképes ötletet,amit érdemes megmutatni eMaffiának,mert van benne lehetőség, többire - akár ezekre is válaszolgassanak eMaffia helyett, amikre tudnak.De azt írta,hogy nincs szükség rájuk: "Az ötlet nem rossz, de azt gondolom, hogy ezekre a feladatokra elegen vagyunk."

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.16. 09:53 
katona

Megtaláltam és ha az a játék elképzelése hogy nem fognak foglalkozni a fórummal akkor tényleg igaz hogy elegen is vannak...
A játék elvan,ameddig pozitív a bevételi mérlege addig nem is kell ide feljönnie senkinek sem a játék részéről és elolvasnia a sok panaszt,elégedetlenséget,mert minek jönnének fel ha a játék így is megy,szerintem ráuntak a fórumra,mert itt lehet nyilvánosan szembe menni a játék szabályaival,őtleteível.

Ennyi időt még nem voltak távol,ez okkal van,amikor belépek a játékba nem fogom megkérdezni(ahogy más sem) a helpdesken keresztül,mert az nem azért van és utána nem leszek postás(ahogy más sem az),hogy leírjam mindenkinek hogy miért nem tudnak kiírni néhány sort hogy ne is erőltessünk itt semmit sem,mert nem lesz aki feljöjjön ide és ránézzen a fórumra,ez kibaszott nagy hanyagság!

Erről az óvoda ugrik nekem be,valami nem tetszik,jön a durci és a többit tapasztaljátok,ezért szerintem én is tiltva leszek,vagyis nem,mert nem olvassa el senki sem.

Közben a játék megítélése tovább romlik,mert nem tudnak kinyögni egy nyamvadt sort a fórumra.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.02.19. 09:24 
kezdő

Nem lehetne mégis feloldani, fórumon és NC egyaránt?
Ötletekből kifogyhatatlan.
Elég régóta van már büntiben :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.02.21. 18:55 
kapitány

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra